adepan ses yalıtımı

Adalar akustik panelAdalar akustik panel ile son günlerde akustik ve Adalar yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Adalar gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Adalar akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Adalar akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Adalar akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Adalar Akustik Panel Firmaları

Adalar akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Adalar akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Adalar ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Adalar yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Adalar panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Adalar firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Adalar paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Adalar ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Adalar akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Adalar Akustik Panel Fiyatları

Adalar akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Adalar Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Adalar ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Adalar yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Adalar yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Adalar düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Adalar piyasasındaki en uygun haliyle Adalar akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Adalar ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.