adepan ses yalıtımı

Adilcevaz akustik panelAdilcevaz akustik panel ile son günlerde akustik ve Adilcevaz yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Adilcevaz gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Adilcevaz akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Adilcevaz akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Adilcevaz akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Adilcevaz Akustik Panel Firmaları

Adilcevaz akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Adilcevaz akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Adilcevaz ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Adilcevaz yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Adilcevaz panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Adilcevaz firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Adilcevaz paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Adilcevaz ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Adilcevaz akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Adilcevaz Akustik Panel Fiyatları

Adilcevaz akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Adilcevaz Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Adilcevaz ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Adilcevaz yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Adilcevaz yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Adilcevaz düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Adilcevaz piyasasındaki en uygun haliyle Adilcevaz akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Adilcevaz ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.