adepan ses yalıtımı

Bağlar akustik panelBağlar akustik panel ile son günlerde akustik ve Bağlar yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Bağlar gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Bağlar akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Bağlar akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Bağlar akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Bağlar Akustik Panel Firmaları

Bağlar akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bağlar akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Bağlar ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Bağlar yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Bağlar panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Bağlar firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Bağlar paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Bağlar ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Bağlar akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Bağlar Akustik Panel Fiyatları

Bağlar akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Bağlar Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Bağlar ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Bağlar yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Bağlar yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Bağlar düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Bağlar piyasasındaki en uygun haliyle Bağlar akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Bağlar ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.