adepan ses yalıtımı

Beylikova akustik panelBeylikova akustik panel ile son günlerde akustik ve Beylikova yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Beylikova gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Beylikova akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Beylikova akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Beylikova akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Beylikova Akustik Panel Firmaları

Beylikova akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Beylikova akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Beylikova ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Beylikova yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Beylikova panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Beylikova firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Beylikova paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Beylikova ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Beylikova akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Beylikova Akustik Panel Fiyatları

Beylikova akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Beylikova Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Beylikova ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Beylikova yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Beylikova yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Beylikova düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Beylikova piyasasındaki en uygun haliyle Beylikova akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Beylikova ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.