adepan ses yalıtımı

Boğazkale akustik panelBoğazkale akustik panel ile son günlerde akustik ve Boğazkale yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Boğazkale gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Boğazkale akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Boğazkale akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Boğazkale akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Boğazkale Akustik Panel Firmaları

Boğazkale akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Boğazkale akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Boğazkale ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Boğazkale yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Boğazkale panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Boğazkale firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Boğazkale paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Boğazkale ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Boğazkale akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Boğazkale Akustik Panel Fiyatları

Boğazkale akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Boğazkale Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Boğazkale ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Boğazkale yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Boğazkale yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Boğazkale düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Boğazkale piyasasındaki en uygun haliyle Boğazkale akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Boğazkale ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.