adepan ses yalıtımı

Buharkent akustik panelBuharkent akustik panel ile son günlerde akustik ve Buharkent yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Buharkent gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Buharkent akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Buharkent akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Buharkent akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Buharkent Akustik Panel Firmaları

Buharkent akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Buharkent akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Buharkent ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Buharkent yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Buharkent panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Buharkent firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Buharkent paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Buharkent ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Buharkent akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Buharkent Akustik Panel Fiyatları

Buharkent akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Buharkent Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Buharkent ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Buharkent yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Buharkent yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Buharkent düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Buharkent piyasasındaki en uygun haliyle Buharkent akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Buharkent ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.