adepan ses yalıtımı

Çamardı ses yalıtım malzemeleri ses yalıtımı deyince akla ilk gelen yeni binalar oluyor. Ses yalıtım sistemi kullandıkları için düşüncelerimiz arasında ilk sırada yer alıyorlar. Ancak ses yalıtım sadece binalarda kullanılmıyor. Hemen hemen her alanda ses yalıtım muhakkak olması gerekiyor. Çamardı yalıtım bu konuda oldukça kalıcı çözümler sunuyor.

Ses yalıtımı sadece evler için gerekli olan bir tedbir değildir. İşyerleri için, kafeler için, müzik veya oyun salonları için, daha doğrusu var olan sesin bir diğer bölüme geçmesini önlemek için her alanda gereklidir. Farklı ürün çeşitleri bulunan Çamardı ses yalıtım, ürünlerinde temel olarak rahatsız edici sesleri engellemeyi hedefler. Apartman dairelerinde, bar ve ya kafelerde, ses stüdyolarında, tuvalet borularında, imalat atölyelerinde, makine dairelerinde, asansör odalarında ve daha birçok kullanım alanı olan Çamardı ses yalıtımı malzemeleri %80 oranında gürültüyü engeller. Tüm ürünlerindeki temel ilkesi kalitesi ve sağlamlığıdır.

Çamardı Ses Yalıtım Malzemeleri

Çamardı Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Çamardı ses yalıtım ürünleri piyasa fiyatlarından yüksek değildir. Üstelik kaliteli ve garantili ürünlerin kampanya dönemlerinde daha uygun fiyata satıldığı dönemleri vardır. Fiyatlar metre kare üzerinden belirlenir. Minimum alım beş adettir. Bir adeti bir metre kare olan ürünlerin satış fiyatı 69,90TL+KDV’dir. Kampanya döneminde bu ürünlerde indirim uygulanır. Kampanya döneminde bu ürünün bir adet yani bir metre karesini 32,20TL+KDV’den alabilirsiniz.

Çamardı Ses Yalıtım Malzemeleri Satan Yer

Çamardı ses yalıtım ürünlerini yetkili satıcılar tarafında satışa sunulmaktadır. Bu yetkili satıcılardan biri olan Adetaş Yapı Market Çamardı Anadolu Yakasında İçerenköy ve Küçükbakkalköy şubeleri ile hizmet vermektedir. 12 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Adetaş Yapı Market’e aynı zamanda www.adetasyapi.com adresinden ulaşarak iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Çamardı ses yalıtımı ürünlerinin birçok çeşidini inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin kalınlık, kalite fiyat kıyaslamalarını yapabilirsiniz. Fiyatları başka firmalar ile karşılaştırabilirsiniz. Uzman ekibi ve profesyonel hizmet kalitesi ile sattığı ürünlerin arkasında duran ve güvencesini veren Adetaş Yapı Market Çamardı ses yalıtım malzemeleri konusunda uzman hizmet sunan yetkili satıcılardan biridir.

Not : Firmamız Çamardı ve çevresine kargo ve ambar yolu ile hizmet vermektedir.