adepan ses yalıtımı

Dargeçit akustik panelDargeçit akustik panel ile son günlerde akustik ve Dargeçit yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Dargeçit gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Dargeçit akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Dargeçit akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Dargeçit akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Dargeçit Akustik Panel Firmaları

Dargeçit akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dargeçit akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Dargeçit ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Dargeçit yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Dargeçit panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Dargeçit firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Dargeçit paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Dargeçit ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Dargeçit akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Dargeçit Akustik Panel Fiyatları

Dargeçit akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Dargeçit Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Dargeçit ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Dargeçit yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Dargeçit yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Dargeçit düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Dargeçit piyasasındaki en uygun haliyle Dargeçit akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Dargeçit ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.