adepan ses yalıtımı

Demirözü mantar şilte ev altyapı işlerinin olmazsa olmazı parkedir, parke laminat, masif ve lamine olmak üzere üç çeşittir. Demirözü ve çevresine hizmet veren firmamız bu döşeme ürünleri evleri dekoratif anlamda güzelleştirirken bir diğer yandan da evin tabanına ısı ve ses izolasyonu gibi faydalar sağlarlar. Demirözü ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet veren firmamız parke işlemlerinin maliyetli bir işlem olduğu göz önünde bulundurulursa eğer bu ürünlerin evde kullanım ömürlerinin en üst seviyeye çıkartılması gereği doğuyor. Parke altı malzeme olarak tabir edilen şilteler evlerde taban izolasyonu ayrıca firmamız Demirözü bölgesinde ses yalıtımı ve parke ömrünün uzatılmasını sağlayan malzemeler olarak kullanılmaktadırlar.

Demirözü Mantar Şilte

Eski yapıların da çokça bulunduğu Demirözü ve çevresinde ev dekorasyonu ihtiyacı doğduğu zaman bu işlemler yapılırken en çok dikkat edilen unsur maliyet oluyor. Parkeden yardımcı malzemelere kadar maliyet hesabı yaparak bu işlemleri yaptırmak en iyisi olacaktır. Parke altı malzeme olan Demirözü şilte, ucuzdan pahalıya doğru piyasada mormal, starafor ve mantar şilte olarak bulunmaktadır. Demirözü mantar şilte adetaş yapı marketin envanterinde bulunan bir malzemedir.

Demirözü Mantar şilte bir çeşit mantar meşesinden imal edilmektedir. Ağacın kabuğunun soyulması ile elde edilen ürün, işlenerek kullanılabilir hale getirilmektedir. Özellikle Batı Akdeniz'de sıklıkla yetiştirilen mantar meşesinin en çok yetiştirildiği ülke Portekiz'dir. Portekiz dünya ihtiyacının %80 ini karşılayabilen büyük bir üretim performansına sahiptir. Ve bir mantar meşesi ilk 11 yıldan önce ürün vermeye başlamaz, yaşları ise 200 yıla kadar çıkabilmektedir. Bu ürün büyük oranda ithal olduğu için Demirözü da satılan mantar şiltenin m2 fiyatı normal şilteye göre bir hayli yüksektir. Ama en kaliteli şilte de yine mantar şiltedir.

Demirözü Mantar Şilte Fiyatları

Demirözü ve çevresine kargo ve ambar yolu ile ulaştırdığımız Demirözü Mantar şilteler rulolar halinde satılmaktadır. Demirözü ve Türkiye'nin her yerinde adetaş yapı market te bulunabilir. Rulolar genellikle 10m2lik ya da 20m2'lik ölçülerde üretilmektedirler. M2 fiyatı ise KDV'si içinde 10 TL – 100 TL civarındadır.

Demirözü Mantar Şilte ses yalıtımı

Demirözü Mantar Şilte Firmaları

Adetaş yapı marketlerin reyonlarında bulunabilecek olan mantar şilteler kalınlıkları da 1mm'den 100mm'ye kadar olan rulolar halinde üretilmektedirler ve ya ithal edilen ürünler toptan ya da perakende satılmaktadır. Demirözü içinde Adetaş Yapı Market firmasından rahatlıkla temin edilebilir. Ayrıca Demirözü dışından alıcılar da firmaların internet sitelerini ziyaret ederek kendi şehirlerine veya ilçelerine ürün siparişi verebilirler.