adepan ses yalıtımı

Gündoğmuş akustik panelGündoğmuş akustik panel ile son günlerde akustik ve Gündoğmuş yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Gündoğmuş gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Gündoğmuş akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Gündoğmuş akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Gündoğmuş akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Gündoğmuş Akustik Panel Firmaları

Gündoğmuş akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Gündoğmuş akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Gündoğmuş ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Gündoğmuş yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Gündoğmuş panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Gündoğmuş firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Gündoğmuş paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Gündoğmuş ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Gündoğmuş akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Gündoğmuş Akustik Panel Fiyatları

Gündoğmuş akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Gündoğmuş Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Gündoğmuş ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Gündoğmuş yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Gündoğmuş yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Gündoğmuş düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Gündoğmuş piyasasındaki en uygun haliyle Gündoğmuş akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Gündoğmuş ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.