adepan ses yalıtımı

Laçin akustik panelLaçin akustik panel ile son günlerde akustik ve Laçin yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Laçin gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Laçin akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Laçin akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Laçin akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Laçin Akustik Panel Firmaları

Laçin akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Laçin akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Laçin ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Laçin yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Laçin panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Laçin firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Laçin paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Laçin ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Laçin akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Laçin Akustik Panel Fiyatları

Laçin akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Laçin Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Laçin ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Laçin yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Laçin yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Laçin düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Laçin piyasasındaki en uygun haliyle Laçin akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Laçin ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.