adepan ses yalıtımı

Narlıdere akustik panelNarlıdere akustik panel ile son günlerde akustik ve Narlıdere yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Narlıdere gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Narlıdere akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Narlıdere akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Narlıdere akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Narlıdere Akustik Panel Firmaları

Narlıdere akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Narlıdere akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Narlıdere ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Narlıdere yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Narlıdere panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Narlıdere firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Narlıdere paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Narlıdere ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Narlıdere akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Narlıdere Akustik Panel Fiyatları

Narlıdere akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Narlıdere Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Narlıdere ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Narlıdere yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Narlıdere yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Narlıdere düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Narlıdere piyasasındaki en uygun haliyle Narlıdere akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Narlıdere ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.