adepan ses yalıtımı

Oltu akustik panelOltu akustik panel ile son günlerde akustik ve Oltu yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Oltu gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Oltu akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Oltu akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Oltu akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Oltu Akustik Panel Firmaları

Oltu akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Oltu akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Oltu ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Oltu yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Oltu panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Oltu firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Oltu paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Oltu ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Oltu akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Oltu Akustik Panel Fiyatları

Oltu akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Oltu Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Oltu ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Oltu yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Oltu yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Oltu düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Oltu piyasasındaki en uygun haliyle Oltu akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Oltu ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.