adepan ses yalıtımı

Pazarcık akustik panelPazarcık akustik panel ile son günlerde akustik ve Pazarcık yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Pazarcık gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Pazarcık akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Pazarcık akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Pazarcık akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Pazarcık Akustik Panel Firmaları

Pazarcık akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Pazarcık akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Pazarcık ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Pazarcık yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Pazarcık panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Pazarcık firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Pazarcık paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Pazarcık ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Pazarcık akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Pazarcık Akustik Panel Fiyatları

Pazarcık akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Pazarcık Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Pazarcık ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Pazarcık yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Pazarcık yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Pazarcık düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Pazarcık piyasasındaki en uygun haliyle Pazarcık akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Pazarcık ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.