adepan ses yalıtımı

Pursaklar akustik sünger

Pursaklar akustik süngerler ses yalıtım ihtiyacı bulunan her yerde rahatlıkla kullanılabilecek, uygulaması ve temizlemesi kolay olay ürünlerdir. Pursaklar gibi büyük şehirlerde apartman daireleri arasındaki rahatsız edici komşu sesleri, su borularının içinde oluşan akıntının oluşturduğu olumsuz ses etmeni gibi seslerin giderilmesinde kullanılabilecek yegane ve tek üründür. Ayrıca yine Pursaklar , Ankara, İzmir, İzmit vs. gibi sanayileşmenin fazlaca olduğu metropol illerde birçok sanayi işletmesinin içinde üretim yapılan makineler bulunmaktadır. Pursaklar akustik sünger bu makinelerin gün boyu çalışması ve meydana çıkardığı negatif ses, bir süre sonra hem bina içindeki personeli hem de makine başında çalışan personeli rahatsız etmeye ve konsantrasyonunu düşürmeye başlar. Bu tip durumlarla karşılaşmamak ve mevcut iş gücünden zarar etmemek için makinelerin bulunduğu bölümlere de duvar, tavan ve tabana da bu akustik süngerler uygulanabilir. Akustik süngerler ortamdaki sesin dağılımını dengelediği gibi ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu süngerler minimum maliyet ile maksimum verim alınabilecek nadir ürünlerdendir fiyatlarınıda Pursaklar akustik sünger firmamızdan öğrene bilirsiniz.

Pursaklar Akustik Sünger Nedir

Pursaklar Akustik süngerler nedir ses yalıtımının dışında ortamda içindeki seslerin düzenlenmesi görevini de yerine getirirler. Yankı oluşumunu, sesin mekanın her yerine eşit bir şekilde dağılımını ve buna bağlı olarak ortamın daha sakin huzurlu olmasını sağlarlar. Bundan dolayı da bu süngerler yüksek sesli müzik yayını yapılan işletmeler dışında İstanbul da ki evlerde de dinlenme odası tarzında dekore edilmiş yerlerde de rahatlıkla kullanıma uygundur. Ayrıca yanmaz özellikte maddeden üretilen tipleri de bulunan bu malzemeler can güvenliği açısından da oldukça cazip ürünlerdir.

Pursaklar Akustik Sünger Fiyatları

Pursaklar akustik sünger fiyatları konusunda bilgi verecek olursak bu ürünler tek tek perakende olarak satıldığı gibi toptan da satılmaktadır. Pursaklar da genelde 5'li ve 10'lu paketler halinde piyasaya sürülen ürünler, ürünün kullanılacağı alanın ses faktörü göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Akustik süngerler yüzey bakımından piyasada yumurta, piramit, düz, oluklu olarak adlandırılan tiplerde bulunmaktadır. Antrasit renkli olan ve 100x100 ölçülerinde sünger tabakalardan oluşan bu süngerler 1cm'den 30cm'e kadar olan kalınlıklarda piyasada yer almaktadır. Tane fiyatı üzerinden satılan ürünler yanmaz özellikte de üretilirler.

Pursaklar Akustik Sünger Firmaları

Pursaklar da birçok üretici ve perakende satıcı bulunmaktadır. Adetaş Yapı Market'te bu üreticilerden biridir. Firma ses yalıtımı için kullanılan tüm sünger tiplerinin satışını ve üretimi yapmaktadır. Ayrıca ses yalıtımı için kullanılan yan malzemelerin satışını da yapan firma Pursaklar dışına da satış faaliyetleri gerçekleştiriyor.