adepan ses yalıtımı

Refahiye akustik panelRefahiye akustik panel ile son günlerde akustik ve Refahiye yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Refahiye gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Refahiye akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Refahiye akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Refahiye akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Refahiye Akustik Panel Firmaları

Refahiye akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Refahiye akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Refahiye ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Refahiye yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Refahiye panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Refahiye firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Refahiye paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Refahiye ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Refahiye akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Refahiye Akustik Panel Fiyatları

Refahiye akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Refahiye Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Refahiye ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Refahiye yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Refahiye yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Refahiye düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Refahiye piyasasındaki en uygun haliyle Refahiye akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Refahiye ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.