adepan ses yalıtımı

Salıpazarı akustik panelSalıpazarı akustik panel ile son günlerde akustik ve Salıpazarı yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Salıpazarı gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Salıpazarı akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Salıpazarı akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Salıpazarı akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Salıpazarı Akustik Panel Firmaları

Salıpazarı akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Salıpazarı akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Salıpazarı ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Salıpazarı yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Salıpazarı panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Salıpazarı firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Salıpazarı paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Salıpazarı ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Salıpazarı akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Salıpazarı Akustik Panel Fiyatları

Salıpazarı akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Salıpazarı Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Salıpazarı ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Salıpazarı yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Salıpazarı yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Salıpazarı düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Salıpazarı piyasasındaki en uygun haliyle Salıpazarı akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Salıpazarı ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.