adepan ses yalıtımı

Samandağ akustik panelSamandağ akustik panel ile son günlerde akustik ve Samandağ yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Samandağ gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Samandağ akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Samandağ akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Samandağ akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Samandağ Akustik Panel Firmaları

Samandağ akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Samandağ akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Samandağ ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Samandağ yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Samandağ panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Samandağ firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Samandağ paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Samandağ ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Samandağ akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Samandağ Akustik Panel Fiyatları

Samandağ akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Samandağ Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Samandağ ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Samandağ yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Samandağ yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Samandağ düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Samandağ piyasasındaki en uygun haliyle Samandağ akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Samandağ ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.