adepan ses yalıtımı

Şanlıurfa akustik sünger

Şanlıurfa akustik süngerler ses yalıtım ihtiyacı bulunan her yerde rahatlıkla kullanılabilecek, uygulaması ve temizlemesi kolay olay ürünlerdir. Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde apartman daireleri arasındaki rahatsız edici komşu sesleri, su borularının içinde oluşan akıntının oluşturduğu olumsuz ses etmeni gibi seslerin giderilmesinde kullanılabilecek yegane ve tek üründür. Ayrıca yine Şanlıurfa , Ankara, İzmir, İzmit vs. gibi sanayileşmenin fazlaca olduğu metropol illerde birçok sanayi işletmesinin içinde üretim yapılan makineler bulunmaktadır. Şanlıurfa akustik sünger bu makinelerin gün boyu çalışması ve meydana çıkardığı negatif ses, bir süre sonra hem bina içindeki personeli hem de makine başında çalışan personeli rahatsız etmeye ve konsantrasyonunu düşürmeye başlar. Bu tip durumlarla karşılaşmamak ve mevcut iş gücünden zarar etmemek için makinelerin bulunduğu bölümlere de duvar, tavan ve tabana da bu akustik süngerler uygulanabilir. Akustik süngerler ortamdaki sesin dağılımını dengelediği gibi ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu süngerler minimum maliyet ile maksimum verim alınabilecek nadir ürünlerdendir fiyatlarınıda Şanlıurfa akustik sünger firmamızdan öğrene bilirsiniz.

Şanlıurfa Akustik Sünger Nedir

Şanlıurfa Akustik süngerler nedir ses yalıtımının dışında ortamda içindeki seslerin düzenlenmesi görevini de yerine getirirler. Yankı oluşumunu, sesin mekanın her yerine eşit bir şekilde dağılımını ve buna bağlı olarak ortamın daha sakin huzurlu olmasını sağlarlar. Bundan dolayı da bu süngerler yüksek sesli müzik yayını yapılan işletmeler dışında İstanbul da ki evlerde de dinlenme odası tarzında dekore edilmiş yerlerde de rahatlıkla kullanıma uygundur. Ayrıca yanmaz özellikte maddeden üretilen tipleri de bulunan bu malzemeler can güvenliği açısından da oldukça cazip ürünlerdir.

Şanlıurfa Akustik Sünger Fiyatları

Şanlıurfa akustik sünger fiyatları konusunda bilgi verecek olursak bu ürünler tek tek perakende olarak satıldığı gibi toptan da satılmaktadır. Şanlıurfa da genelde 5'li ve 10'lu paketler halinde piyasaya sürülen ürünler, ürünün kullanılacağı alanın ses faktörü göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Akustik süngerler yüzey bakımından piyasada yumurta, piramit, düz, oluklu olarak adlandırılan tiplerde bulunmaktadır. Antrasit renkli olan ve 100x100 ölçülerinde sünger tabakalardan oluşan bu süngerler 1cm'den 30cm'e kadar olan kalınlıklarda piyasada yer almaktadır. Tane fiyatı üzerinden satılan ürünler yanmaz özellikte de üretilirler.

Şanlıurfa Akustik Sünger Firmaları

Şanlıurfa da birçok üretici ve perakende satıcı bulunmaktadır. Adetaş Yapı Market'te bu üreticilerden biridir. Firma ses yalıtımı için kullanılan tüm sünger tiplerinin satışını ve üretimi yapmaktadır. Ayrıca ses yalıtımı için kullanılan yan malzemelerin satışını da yapan firma Şanlıurfa dışına da satış faaliyetleri gerçekleştiriyor.