adepan ses yalıtımı

Çayırova akustik panelÇayırova akustik panel ile son günlerde akustik ve Çayırova yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Çayırova gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Çayırova akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Çayırova akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Çayırova akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Çayırova Akustik Panel Firmaları

Çayırova akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Çayırova akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Çayırova ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Çayırova yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Çayırova panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Çayırova firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Çayırova paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Çayırova ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Çayırova akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Çayırova Akustik Panel Fiyatları

Çayırova akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Çayırova Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Çayırova ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Çayırova yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Çayırova yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Çayırova düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Çayırova piyasasındaki en uygun haliyle Çayırova akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Çayırova ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.