adepan ses yalıtımı

Karkamış akustik panelKarkamış akustik panel ile son günlerde akustik ve Karkamış yalıtım malzeme talebi diğer yıllara oranla hız kesmeden artıyor. Özellikle Karkamış gibi kozmopolit bir şehir için gerek konut yapımının hızla artması ve bundan dolayı Karkamış akustik panel apartman/site tarzı çoklu yaşam koşullarının oluşturduğu ortam dolayısıyla Karkamış akustik malzemelere olan talebi destekliyor. Gürültü günlük çalışma hayatını sorlaştırır ve Karkamış akustik ve rahat ev ortamını doğrudan etkilediğinden sesi izole etmek bir gereklilik halini almıştır.

Akustik ürünler kendi içlerinde çeşitlilik barındırıyor. Örneğin malzemenin kullanılacak yere olan uygunluğu ayrı bir önem arz ediyor.

Karkamış Akustik Panel Firmaları

Karkamış akustik panel her ortam kendine özgü bir farklılık teşkil ettiğinden kullanılacak olan malzeme de buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Karkamış akustik panel firmaları, makine daireleri ve yangın yalıtımının önemli olduğu bölgelerde uygulanacak Karkamış ses izolasyon işlemi için yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılmasını öneriyor. Karkamış yanmaz süngerler açık gözeneklere sahip olduğu için ses yutumunu sağlayan ürünlerdir. Karkamış panel ayrıca, bu malzemenin doğrudan duvarlara uygulanması düşük seviyeli sesleri izole etmede ve yankı gibi sorunları ortadan kaldırmada son derece uygun olarak görülüyor. Karkamış firmamızın belirlediği bağzı durumlara göre bir diğer ürün ise akustik kumaş kaplı paneller olarak dikkat çekiyor. Bu dekoratif duvara monte edilmiş farklı renk seçenekleriyle darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen Karkamış paneller, akustik performans arttırıcı ürünlerdir ve daha çok toplantı salonları, reji, müzik ve stüdyo odası Karkamış ses yalıtımlarında tercih ediliyor. İzolasyon uygulanacak olan bölgeye malzemelerin uygunluğu, eve ya da iş yerine gelen ekip tarafından özenli bir şekilde araştırılarak yapılmalıdır. Karkamış akustik paneler bu şekilde en kaliteli bir yöntemle içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye giren sesin kontrolü rahatlıkla ele alınacaktır.

Karkamış Akustik Panel Fiyatları

Karkamış akustik panel fiyatları ürün listelerindeki fiyatlar kullanıla malzemenin kalitesine ve uygulanan yerin hacmine ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Karkamış Yumurta süngerler ebatları 100cmx100cm, 6,5 cm, 1 metrekare olarak %50 indirimli fiyatıyla 10 - 90 TL, Karkamış ses yalıtımı bariyerli adepan 10 cm %50 indirimli fiyatıyla 80 - 110,50 TL, Karkamış yanmaz yumurta sünger 4cm %46 indirimli fiyatıyla 10 - 17,28, Karkamış yanmaz piramit sünger 5 cm %50 indirimli fiyatıyla 10 - 26,50 TL, Karkamış düz yanmaz 20 mm ve 5 metrekarelik paketler halinde satılan ürün % 50 indirimli haliyle Karkamış piyasasındaki en uygun haliyle Karkamış akustik panel fiyatları olarak listeleniyor.

Not : Firmamız Karkamış ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.