adepan ses yalıtımı

Korgan yumurta sünger şehirleşmenin ve insan kalabalığının artması ile şehir merkezlerinde toplu konutların birbirine sık aralıklarla inşa edilmesi, araç kalabalığının ortaya çıkardığı gürültü etmeni gibi rahatsız edici sesler ve bu seslerin insan psikolojisi üzerinde oluşturduğu olumsuz etki zaman içinde sinir, stres, uykusuzluk ve buna bağlı olarak da gündelik hayatta performans düşüşüne sebep olmaktadır.

Korgan yumurta sünger

Korgan ve çevresine hizmet veren firmamız gerek ofis ortamlarında olsun gerekse de ev ortamında bu rahatsız edici sesin yok edilmesi gerekliliği oluşmaya başlamıştır. Korgan yumurta sünger gibi insan yoğunluğunun fazlaca olduğu şehirlerde ses yalıtımı amacıyla sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Dışarıdan gelen sesin kesilmesi ya da içeriden dışarıya çıkan sesin yalıtılması amacıyla kullanılan bu ses yalıtım malzemeleri, uygulama alanlarının genişliği ile de dikkat çekmekte. Yumurta sünger aynı zamanda iç mekanlarda ses dağılımını yani akustiği sağlamayı da kolaylaştıran bir üründür. Firmamız Korgan ve çevresine kargo ve ambar yolu ile hizmet vermektedir. Sesin iç mekanda farklı cisimlere çarparak yankı yapmasını önleyen yumurta sünger, gereksiz ses oluşturabilecek etmenleri de absorbe ederek iç ortama bir ses dengesi sağlamaktadır.

Yumurta Sünger Korgan

Yumurta sünger kullanım alanlarının çeşitliliği yüzünden çok fonksiyonel bir yalıtım malzemesidir. Ses yalıtımı için kullanılabileceği gibi, akustiğin düzenlenmesi ve bir miktar da ısı yalıtımı için de kullanılabilir. Özellikle ses akustiğinin önem arz ettiği ses kayıt stüdyoları, kafe, restoran, bar tarzı yüksek sesli müziğin hakim olduğu ortamlarda yumurta sünger kullanımı hem sesin düzgün bir şekilde mekanın her yerine dağılımını hem de yüksek yoğunluklu sesin dışarıya çıkmamasını sağlamaktadır. Korgan gibi eğlence mekanlarının yoğunlukla bulunduğu illerde işletmeler komşu mekanları yüksek ses ile rahatsız etmek istemedikleri için bu tip ses yalıtım sistemlerini iç mekanlarının tavan, taban, duvar gibi bölümlerinde kullanırlar.

Korgan Yumurta Sünger Firmaları

Yumurta sünger Korgan genelinde Adetaş Yapı Market tarafından üretilmektedir. Türkiye'nin en büyük üretici ve satış firmalarından biri olan Adetaş, yumurta süngerin üretimi, satışı, uygulama ekipmanlarının satışları gibi birçok alanda satış faaliyeti de göstermektedir.

Korgan yumurta sünger fiyatlar

Korgan Yumurta Sünger Fiyatları

Yumurta sünger satışı Korgan içinde ve Türkiye genelinde Adetaş Yapı Market tarafından yapılmaktadır. 1m2'lik parçalar halinde satışa sunulan bu malzemeler, istenildiği üzere 100x200 boyutlarında da özel olarak üretilebilmektedir. Ayrıca üretim tekniğine göre antrasit ya da yanmaz yumurta sünger olarak iki çeşidi bulunan bu yalıtım malzemesinin Korgan ve Türkiye'nin her yerine satışı da bulunmaktadır.