adepan ses yalıtımı

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger rahatsız edici ses unsuru oluşturan etmenlerin gündelik hayatı ve insanın ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Uykusuzluk, stres, sinir, odaklanma sorunu gibi nahoş durumların ortaya çıkmasına sebep olan negatif ses unsurları günden güne insanın üzerinde tahribat bırakmaktadır. Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri de bu rahatsız edici ses etmenlerinin yoğunlukla hissedilmesidir.

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger gerek evde, gerek iş yerinde bu tip rahatsız edici ses unsurlarına maruz kalmak ister istemez ses yalıtımı ile ilgili çözümlerin uygulanması zorunluluğunu ortaya çıkarmaktadır. Ses yalıtımı söz konusu olduğu zaman kauçuk sünger malzemesi akla geliyor. Osmangazi ses yalıtım piyasada birkaç çeşidi bulunan bu süngerler uygulama ve kullanım açısından hem çok kolay hem de düşük maliyetli ürünlerdir.

Osmangazi ses yalıtımı yapılacak ortamın ses düzeyi göz önünde bulundurularak kullanılacak kauçuk sünger çeşidinde farklılıklar olabilir. Bu ürünler düz yüzeye sahip ya da girintili, oluklu olmak üzere iki çeşit üretilmektedirler.

Osmangazi da özellikle gece kulüpleri, barlar gibi yerlerde üst düzey bir ses yalıtımı için bu kauçuk süngerlerin alt katmanına süngerden önce bariyerli sünger uygulaması da yapılabilmektedir. Bu tamamen tüketicinin ihtiyaçlarına kalmış bir tercihtir.

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger kauçuk süngerler piyasada yumurta sünger, piramit sünger, düz yüzeyli sünger, bariyerli sünger olmak üzere dört çeşit olarak bulunmaktadır. Kullanım alanlarının ihtiyaçlarına göre seçim yapılabilmektedir. Osmangazi gibi bar, disko, ses kayıt stüdyosu bulunan yerlerde genel itibariyle akustiği de düzenleme etkisine sahip olan oluklu modeller sıklıkla kullanılmaktadır.

Osmangazi Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger fiyatları Osmangazi piyasasında 1m2'lik kare biçimli plakalar halinde bulunmaktadırlar. Süngerin Osmangazi metrekare bazında fiyatı kullanım çeşidine göre farklılık göstermektedir. En çok kullanılan yumurta süngerin fiyatı KDV dahil 10,92 TL'dir ve kalınlığı 4 cm kadardır. Ayrıca kauçuk süngerlerin yanmaz ve alev almaz özellikte olanları da vardır. Bu tip ürünlerin ise fiyatı 14,58TL'dir kalınlık ölçüleri ise 3-4-5 ve 7cm arasında değişmektedir.

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger fiyatları

Osmangazi Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Osmangazi ses yalıtımı kauçuk sünger firmaları Osmangazi Adetaş Yapı Market tarafından hem imal edilmektedir hem de satışı yapılmaktadır. Üretilen ürünler sadece Osmangazi içinde satışta da değil, firmalar internet satış siteleri aracılığıyla ürünlerini kargo ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderebiliyorlar.