adepan ses yalıtımı

Taşlıçay mantar şilte ev altyapı işlerinin olmazsa olmazı parkedir, parke laminat, masif ve lamine olmak üzere üç çeşittir. Taşlıçay ve çevresine hizmet veren firmamız bu döşeme ürünleri evleri dekoratif anlamda güzelleştirirken bir diğer yandan da evin tabanına ısı ve ses izolasyonu gibi faydalar sağlarlar. Taşlıçay ve çevresine kargo ve ambar ile hizmet veren firmamız parke işlemlerinin maliyetli bir işlem olduğu göz önünde bulundurulursa eğer bu ürünlerin evde kullanım ömürlerinin en üst seviyeye çıkartılması gereği doğuyor. Parke altı malzeme olarak tabir edilen şilteler evlerde taban izolasyonu ayrıca firmamız Taşlıçay bölgesinde ses yalıtımı ve parke ömrünün uzatılmasını sağlayan malzemeler olarak kullanılmaktadırlar.

Taşlıçay Mantar Şilte

Eski yapıların da çokça bulunduğu Taşlıçay ve çevresinde ev dekorasyonu ihtiyacı doğduğu zaman bu işlemler yapılırken en çok dikkat edilen unsur maliyet oluyor. Parkeden yardımcı malzemelere kadar maliyet hesabı yaparak bu işlemleri yaptırmak en iyisi olacaktır. Parke altı malzeme olan Taşlıçay şilte, ucuzdan pahalıya doğru piyasada mormal, starafor ve mantar şilte olarak bulunmaktadır. Taşlıçay mantar şilte adetaş yapı marketin envanterinde bulunan bir malzemedir.

Taşlıçay Mantar şilte bir çeşit mantar meşesinden imal edilmektedir. Ağacın kabuğunun soyulması ile elde edilen ürün, işlenerek kullanılabilir hale getirilmektedir. Özellikle Batı Akdeniz'de sıklıkla yetiştirilen mantar meşesinin en çok yetiştirildiği ülke Portekiz'dir. Portekiz dünya ihtiyacının %80 ini karşılayabilen büyük bir üretim performansına sahiptir. Ve bir mantar meşesi ilk 11 yıldan önce ürün vermeye başlamaz, yaşları ise 200 yıla kadar çıkabilmektedir. Bu ürün büyük oranda ithal olduğu için Taşlıçay da satılan mantar şiltenin m2 fiyatı normal şilteye göre bir hayli yüksektir. Ama en kaliteli şilte de yine mantar şiltedir.

Taşlıçay Mantar Şilte Fiyatları

Taşlıçay ve çevresine kargo ve ambar yolu ile ulaştırdığımız Taşlıçay Mantar şilteler rulolar halinde satılmaktadır. Taşlıçay ve Türkiye'nin her yerinde adetaş yapı market te bulunabilir. Rulolar genellikle 10m2lik ya da 20m2'lik ölçülerde üretilmektedirler. M2 fiyatı ise KDV'si içinde 10 TL – 100 TL civarındadır.

Taşlıçay Mantar Şilte ses yalıtımı

Taşlıçay Mantar Şilte Firmaları

Adetaş yapı marketlerin reyonlarında bulunabilecek olan mantar şilteler kalınlıkları da 1mm'den 100mm'ye kadar olan rulolar halinde üretilmektedirler ve ya ithal edilen ürünler toptan ya da perakende satılmaktadır. Taşlıçay içinde Adetaş Yapı Market firmasından rahatlıkla temin edilebilir. Ayrıca Taşlıçay dışından alıcılar da firmaların internet sitelerini ziyaret ederek kendi şehirlerine veya ilçelerine ürün siparişi verebilirler.